copyright
HANNY TOYS
Návrhy a realizace textil. hraček,
loutek, design v oblasti dětské,
kojenecké a dámské módy,
didaktické hračky a kapsáře.
Specializace na design a výrobu
reklamních předmětů a maskotů
pro firmy(celkový design, tisky,
výšivky atd.)
PHOTO GALLERY - TOYS

toys description

HANNY TOYS - ABOUT ME

Říkají mi Hanny a textilní tvorbou se zabývám bezmála dvacet let.
Tvořím originální hračky pro děti, často i ve spojení s hravým dětským oblečením. Kolekce jsou určeny pro batolata a mladší školní věk. Používám přírodní materiály - bavlněné úplety, bavlněná plátýnka, len, organickou bavlnu a heboučký postřižený Nici plyš. Baví mě kombinovat materiály, které jsou zdánlivě neslučitelné, ale ve výsledku působí velmi harmonicky.
Nejvíce se věnuji designu a výrobě soliterů, ušitých "přímo na míru" Je velmi zajímavé, jak mi pod rukama vznikají nové typy zvířátek a panenek. Každý mazlík má své jméno ručně napsané na barevné visačce..
Docela nedávno mě napadlo, že by ani dospělí neměli přijít zkrátka a vymyslela jsem pro ně tzv."Panenky pro tatínky"..:o) (Můžete si je prohlédnout v sekci 18+)
Nesmím zapomenout zmínit i moji spolupráci s velkými firmami- např.AC Sparta - Praha fotbal, Madeta a.s., Budvar a.s. ,atd), pro které jsem vyrobila maskoty (kostýmy), reklamní polštářky, omalovánky, návrhy výšivek, tisků na trika, apod.
Organizuji i výrobu textilních hraček tzv. "Na klíč" - od návrhu, vyrobení vzorku, zkontaktování výrobní firmy, dozorování výroby na místě, zorganízování dopravy. V tomto případě se jedná o větší série hraček ( 5500 kusů - 20´kontejner, viz sekce - Sériová výroba)
Zaměřuji se také na design a výrobu didaktických kapsářů, textilních reliéfů, bytových doplňků, maleb na zdi atd.
Velmi zábavná je i práce na scéně, loutkách a kostýmech pro divadla Dell' Arte a Divadlo Viďadlo, pro které průběžně tvořím.
Věnuji se i dámské módě, kolekce "Pro maminky a děti", byla vyrobená z bavlny, lnu, barevně sladěná a doplněná mými hračkami, kombinací manžestru a pleteniny vznikla kolekce kabáty..
Spolupracuji s pletařskou firmou, která se podílela na výrobě pletené kolekce.

NEBOJÍM SE NIEHO A MILUJI NOVÉ VÝZVY... CHCETE MN? :o)

CONTACT

HRAKY HANNY
tel.: +420 606 080 615
email.: hannycz@volny.cz
eské Budjovice Czech Republic